Serie

Niektóre moje teksty są w jakiś sposób ze sobą połączone. Oto krótka ściągawka z takich serii.

Gang Hogwartu

Paczka przyjaciół i ich kompletnie pokręcone życie, a wszystko osadzone w świecie nowej generacji Harry'ego Pottera. Uwaga, kocham siedem pierwotnych książek, ale jeszcze bardziej kocham Rose i Scorpiusa jako nieudolną parę :). Z racji tego, że opowiadanie powstało na długo przed Cursed Child, radośnie sobie tę sztukę olewam.


Dodatki:
Bardzo rodzinne Boże Narodzenie
(nie do końca zgodny z faktami przedstawianymi w opowiadaniach, bo daty się nie zgadzają, ale klimatycznie pasuje)

Lament oceanu:

Seria sześciu opowiadań osadzonych w świecie miłości, nienawiści i syren. Jim jest młodym rybakiem, który otrzymuje za zadanie znaleźć i dostarczyć przed oblicze księcia kobietę, która uratowała władcę przed utonięciem. Zadanie okazuje się jednak niemożliwe do wykonania, a poszukiwana jedyną osobą, która wydaje się rozumieć Jima. Mocno inspirowane Małą syrenką.Pointe

Seria mniej lub bardziej powiązanych ze sobą opowiadań skoncentrowanych wokół baletu i tańca klasycznego. Główną bohaterką większości z nich jest Sarah - baletnica w Royal Opera House. Mimo tego że została do baletu zmuszona, Sarze udaje się pokochać ten taniec w momencie, kiedy pierwszy raz staje w pointach. W bardzo młodym wieku zostaje główną baletnicą, jednak nie dane jej będzie zagrać wymarzonej Giselle.

Nigdy nie dane mi było zatańczyć w balecie, tak więc przepraszam za wszelkie błędy wynikające z mojej niewiedzy. To tylko skromny wyraz mojej miłości dla jednej z najpiękniejszych ze sztuk.


Pięciolinia

Zupełnie niepowiązane ze sobą opowiadania inspirowane tekstami piosenek. Mogą być o wszystkim albo o niczym, krótkie długie i spojone tylko moją miłością do muzyki maści wszelakiej.Wkrótce: Tylko danina, Antropomorficzni Antybohaterowie, 5+1 facetów, Wytwórca różdżek, 10 dni z Jamesem Potterem
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka